اسناد و مدارک وزارت معادن و صنایع دستی

021-54071 | ثبت شرکت صنایع دستی

برای اینکه در زمینه صنایع دستی فعالیت کنید، باید از وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز لازم را دریافت کنید. برای ثبت شرکت صنایع دستی باید شرکت را در قالب سهامی خاص یا با مسئولیت محدود به ثبت برسانید.

اعلان کاریابی - وزارت صنعت وتجارت

موافقتنامه تجارت و ترانزیت افغانستان و پاکستان. اسناد و پروسیجرهای ضروری در چوکات اپتا ... اطلاعیه وزارت صنعت و تجارت و اتاق صنایع و معادن افغانستان ... کارشناس تحلیل سکتور معادن وزارت و یا ...

وزارت صنعت، معدن و تجارت:: اخبار

نشست شورای‌ عالی معدن با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. رضا رحمانی در این نشست شکوفایی معادن را یکی از راه‌های بی اثرکردن تحریم‌ها عنوان و بر عملیاتی کردن نقشه راه معدن تاکید‌کرد.

اساسنامه سازمان - ichto.ir

ايجاد مرکز اسناد و مدارک ميراث فرهنگي کشور (نظير مجموعه گزارش هاي علمي، نقشه­ ها و عکس­ هاي بناها و ...) جهت ارائه خدمات علمي و تحقيقاتي در اين زمينه.

واگذاری تعدادی از معادن استان - روجانیوز

معاون امورمعادن و صنایع معدنی سازمان خاطر نشان کرد : افراد محدوده های مزایده ایی مشخص شده را می توانند بر روی سامانه کاداستر معادن به نشانی cadastre.mimt.gov.ir مشاهده نمایند.

اداره صنایع و معادن در شهرستان ری تاسیس می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، بنا به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و با تصویب وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک، وزارت صنایع و معادن مجاز شد ...

راهنمای تایید گواهی های کار

گواهی‌های کار صادر شده از کارخانه ها با ارائه اصل گواهی فعالیت کارخانه و یا رونوشت برابراصل مجوز از سوی وزارت صنایع و معادن قابل ترجمه و تأیید است.